Věrnostní program

Pro ty z vás, kteří se k nám budou vracet, jsme připravili věrnostní program. Samotná registrace, která je podmínkou pro účast ve věrnostním programu, Vám zajistí slevu 1 % na všechny naše produkty. Další příčky jsou závislé na celkové výši Vašich nákupů u nás – po dosažení příslušné částky se Vám výše slevy automaticky navýší, jak je uvedeno v následující tabulce.

Celková výše nákupu Sleva
registrace 1 %
3000 Kč
2 %
6000 Kč
3 %
12000 Kč
4 %
18000 Kč
5 %

 

Tedy, pokud se u nás zaregistrujete, získáváte první metu, kterou je sleva 1 % na veškeré objednávky, které po této registraci vytvoříte. V případě, že u nás celkem nakoupíte za více než 3000 Kč, zvyšuje se Vaše sleva na veškeré další nákupy na 2 %. Stejný postup platí u dalších příček s tím, že maximální výše slevy je 5 %.

Aktuální výši Vaší slevy najdete po přihlášení v přehledu svého účtu, ceny v eshopu se podle její výše automaticky upravují – po přihlášení tak vždy uvidíte svou aktuální cenu produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení