Vlkodlaci z Temného hvozdu

Novinka
Značka: ADC Blackfire
269 Kč
Skladem

"Noc přichází, celá vesnice usíná a všichni zavřou své oči…"

Malou vesničku Temný Hvozd sužují obludné chlupaté příšery, které se skrývají přímo v jejím centru. Zorganizujte obyvatele městečka, odhalte převlečené zlo a zabijte bestie dřív, než si vyžádají na obětech celé městečko a navždy do něj vnesou věčné ticho.

Na začátku hry si hráči vyberou moderátora, který bude celou hru řídit. Moderátor je nejdůležitější hráč ve hře. Jeho úkolem je vytvořit silnou atmosféru, aby byla hra opravdu zábavná.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderátor každému hráči pak tajně rozdá kartu s rolí, kterou bude v této hře daný hráč zastávat - vlkodlak, prostý vesničan nebo spinální postavy jako například lovec, čarodějnice, děvčátko, věštec

a tak dále... Čím více typů vesničanů je ve hře, tím do ní vnesete více intrik a vzrušení. Nebojte se nastolit doslova děsivou atmosféru!

Vlkodlaci z Temného Hvozdu je hra, která se skvěle hodí pro větší počet hráčů a vězte, že atmosféra při jejím hraní by se dala mnohdy krájet! 

OBSAH BALENÍ:

  • 24 karet
  • česká a slovenská pravidla 

ZAJÍMAVOST:

V našich luzích a hájích se na dětských táborech apod. hraje totožná hra bez karet, role se rozdávají ústně – Městečko Palermo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Typ: základní hra
Jazyk: čeština, slovenština
Herní doba (min): 30
Počet hráčů: 8-18
Věk: 10+
Vydavatel: ADC Blackfire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: