Detailní popis produktu

Ponuré uličky a hrozivě se tyčící domy ve městě Arkham skrývají zřídla tajemných sil, hrozivá tajemství a azyl pro nepopsatelné nestvůry. Prastaré budovy jsou domovem drmolících bláznů a kultistů, kteří zde vzývají mýtické bytosti, a v chabém svitu měsíce se potulují stvůry, které lidské oko dosud nespatřilo. Staňte se součástí skupiny odvážných vyšetřovatelů, kteří dnešní noci prošli zapovězenými dveřmi Arkhamu, aby se za nimi postavili zdroji hrůzy...

Panství hrůzy je kooperativní hrou plnou strachu a vyšetřování pro jednoho až pět hráčů. Hráči se střídavě v roli vyšetřovatelů pouští do zkoumání potemnělých pokojů strašidelného panství a okolí Arkhamu a snaží se odhalit podivná tajemství, řešit hlavolamy a odrážet běsy z jiného světa.

Vyžaduje bezplatnou digitální doprovodnou aplikaci – ke hraní Panství hrůzy je zapotřebí bezplatná digitální aplikace. Aplikaci Mansions of Madness si můžete stáhnout v obchodě Apple iOS AppStore™, Google Play™ nebo Amazon Appstore, případně si stáhnout aplikaci pro systém Mac nebo Windows z webu.

 

Obsah balení

2 pravidla, 24 mapových dílů, 8 karet a plastových figurek vyšetřovatelů, 40 karet běžných a 24 karet unikátních předmětů, 30 karet kouzel, 37 karet se stavem, 40 karet zranění, 40 karet strachu, 24 žetonů a plastových figurek nestvůr, 16 žetonů hledání/interakce, 16 žetonů zkoumání/zajímavosti, 22 žetonů osob, 4 žetony barikády, 4 žetony tajné chodby, 18 žetonů ohně/temnoty, 8 žetonů stěn, 4 žetony dveří, 26 žetonů stop, 6 rozpoznávacích žetonů, 5 kostek.

 

Související odkazy

BoardGameGeek

Zatrolené hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Typ: základní hra
Jazyk: čeština
Věk: 14+
Minimální herní doba v min.: 180
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 5
Vydavatel: ADC Blackfire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: