Tzolk'in: Mayský kalendář

829 Kč
Skladem (1 ks)

Staňte se jedním z Ajawů, vůdců mayských kmenů. Uctívejte mocné bohy, veďte svůj národ k prosperitě a naplánujte mu slavnou budoucnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ústředním prvkem hry je Tzolk’in – soustava ozubených kol, která se v průběhu hry otáčí. Ve svém plánování musíte mít na paměti neustále se měnící herní plán. Sklízejte úrodu, získávejte suroviny, stavte monumenty a vyvarujte se hněvu bohů.

 

Obsah balení

herní plán složený ze 4 do sebe zapadajících dílů, 6 ozubených kol různé velikosti, 1 arch s nálepkami, 6 plastových patentek, 24 figurek dělníků ve 4 barvách (6 pro každého hráče), 28 dřevených kulatých označovacích žetonů ve 4 barvách (7 pro každého hráče), 4 bodovací žetony ve 4 barvách (1 pro každého hráče), 65 dřevěných kostiček surovin (dřevo, kámen a zlato), 13 křišťálových lebek z plastu, 65 kartónových žetonů kukuřice hodnoty 1 a 5, 28 destiček sklizně (16 destiček sklizně kukuřice a 12 destiček sklizně dřeva), 21 destiček počátečního jmění, 13 destiček monumentů, 32 destiček budov rozdělených do 2 věků, 4 oboustranné destičky hráčů ve 4 barvách, 1 žeton začínajícího hráče, pravidla

 

Související odkazy

BoardGameGeek

Zatrolené hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Typ: základní hra
Jazyk: čeština
Věk: 13+
Minimální herní doba v min.: 90
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Vydavatel: MindOK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: