Escape Room - Úniková hra 2

799 Kč
Skladem u dodavatele

Escape Room - Úniková hra 2 je jak už název napovídá deskoherní zpracování populárních únikových her, kde se vyřešením různých rébusů a hádanek snažíte dostat kódy, které vás propustí ze zamčené místnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tady vás čekají místnosti čtyři. Každá je rozdělena na tři části a na útěk z každé místnosti máte 60 minut. Podaří se vám pokořit všechny šifry a utéct včas? Toto balení je již druhým v pořadí a obsahuje 4 zbrusu nové scénáře, v jednom budete vyšetřovat záhadnou vraždu, v jiném se vypravíte na vesmírnou stanici a také so podíváte k zubaři.

Seznam scénářů: 

Záhadná vražda - Hrome! Už z letmého pohledu na místo činu je vám jasné, že to bude oříšek. Za svoji kariéru jste už vyřešili bezpočet vražd a nic vás jen tak nerozhází, ale tohle je něco úplně jiného. 

Vesmírná stanice - První, na co vám padne zrak po nabití vědomí, je prázdný pohled krví zalitých očí mrtvého astronauta... 

Dentista - Váš zubař, doktor Sienski, si vás zavolal na pravidelnou kontrolu. Po chvilce obvyklého zdráhání jste se nakonec přesvědčili do ordinace dojít a usedáte do jeho křesla. Misto obvyklého vyšetření vás ale čeká obličejová maska a vy upadáte do bezvědomí. 

Tajný agent - Zekestán vyhlásil svoji suverenitu a pod hrozbou použití ničivých zbraní drží celý svět v šachu. Tento agresivní postoj a hrozby jsou důvodem pro sestavení tajného týmu, který by jejich tajnou zbraň zneškodnil. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Typ: základní hra
Jazyk: čeština
Věk: 16+
Minimální herní doba v min.: 60
Minimální počet hráčů: 3
Maximální počet hráčů: 5
Vydavatel: ADC Blackfire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: