Tzolk'in: Kmeny a proroctví

599 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

S rozšířením Kmeny a proroctví pro hru Tzolk'in se stanete mocným vůdcem vašeho vlastního kmene. Vaším hlavním cílem bude prospěch vašeho lidu. Každý kmen však své jedinečné schopnosti, které ho odlišují od kmenů jiných a pouze hráč je vlastnící je může využívat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budete moci vést kmen bohatých Ixtabů, kmen početných Yaluků, průmyslově založený kmen Ah Chuy Kak či jakýkoli jiný z 10 dalších. Dohromady vás tedy čeká děsivých 13 kmenů na výběr. Celá hra bude nyní ve stínu třech proroctví, která se zezačátku předpoví a ve správný čas provedou. Tato proroctví dávají hráčům další možnost, jak nasbírat vítězné body, nicméně pokud se na ně dostatečně nepřipraví, může body i ztratit. Proroctví je ve hře opět celkem 13. Hra mimo jiné obsahuje i materiál pro 5. hráče, který se nyní může přidat do hry a několikero nových budov.

 

Anglická verze hry s kompletními českými pravidly uvnitř.

 

Obsah balení

13 dílků kmenů, 13 dílků proroctví, 1 deska proroctví, 8 budov, dřevěné komponenty pro 5. hráče, oboustranná hrací deska pro pátého hráče, 7 destiček sklizně (4 destiček sklizně kukuřice a 3 destiček získaného dřeva), 13 dílů rychlých akcí 1 deska rychlé akce, přes 30 kostiček surovin (dřevo, kámen, zlato), česká pravidla

 

Související odkazy

BoardGameGeek

Zatrolené hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové a karetní hry
Typ: rozšíření
Jazyk: čeština
Herní doba (min): 90
Počet hráčů: 2–5
Věk: 13+
Autor: Simone Luciani, Daniele Tascini
Vydavatel: MindOK
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: