Sheriff of Nottingham (2nd Edition) - EN

1 029 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

V Šerifovi z Nottinghamu se stanete kupcem, který se snaží v kulisách středověké Anglie v područí prince Jana vydělat co nejvíce peněz na městském trhu. Můžete být čestní a sotva se uživit, nebo se pokusit propašovat na trh zakázané zboží a pořádně zbohatnout. Proti však bude místní strážce zákona, v jehož roli se vystřídají v průběhu hry všichni hráči. Ten má za úkol pašeráky odhalit, ale nic mu nebrání, aby se nechal uplatit a přimhouřil oko. Hru si nejvíce užijete, pokud se odvážete a objevíte v sobě trochu hereckého talentu. Herní zážitek je výrazně závislý na složení hráčské skupiny.

Hra je v angličtině

Detailní informace

Detailní popis produktu

In Sheriff of Nottingham, players take turns playing the Sheriff, looking for contraband goods, and the Merchants trying to stock their Stall with the best goods. The Sheriff can inspect any bag they want, but they must be careful, as they'll have to pay a penalty if they find the Merchants were telling the truth.

This new edition includes updated rules, as well as expansions such as the 6th Merchant, Black Market, and Sheriff's Deputies.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Typ: základní hra
Jazyk: angličtina
Věk: 13+
Minimální herní doba v min.: 60
Minimální počet hráčů: 3
Maximální počet hráčů: 6
Vydavatel: Cool Mini or Not
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 23.7.2021
Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: